Kontakt   |  

Pomysł na koszulkę Strażacką

 

 

 

Strażaku! do wygrania koszulka POLO i koszulka T-SHIRT.

SPRAWDŹ - POLO KOSZULKA STRAŻACKA

SPRAWDŹ - KOSZULKA STRAŻACKA T-SHIRT


*Nagrody zostaną rozdane za symboliczną złotówkę.

Przytowujemy się do wprowadzenia nowego produktu  - koszulka t-shirt z motywami strażackimi.
Dzięki konkursowi chcemy poznać wasze gusta, aby w naszym sklepie pojawiły jak najciekawsze wzory.
Zamieściliśmy motywy, które nam przypadły do gustu.Zadanie konkursowe:
1. Znajdź wzór motywu który Ci się najbardziej podoba (np. w google).
2. Zamieść grafikę w komentarzu posta konkursowego.
3. Daj lajka grafice która Ci się najbardziej podoba.

Wygrywa osoba, która zbierze jak największą ilość lajków.

Czas trwania konkursu:
od 09.09.2016 do 19.09.2016

 

 

https://www.facebook.com/HaftProjekt/Regulamin konkursu "Pomysł na koszulkę Strażacką" - pobierz regulamin PDF

 1. Organizatorem Konkursu "Pomysł na koszulkę Strażacką" jest firma HaftProjekt, która mieści się pod adresem: ul. Nadbrzeżna 32; 66-400 Gorzów Wlkp.

 2. Fundatorem nagród oraz podmiotem odpowiedzialnym za ich wysłanie do Zwycięzców jest Organizator konkursu - firma HaftProjekt.

 3. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

 4. Uczestnik powinien posiadać: komputer lub urządzenie mobilne, dostęp do internetu, profil na Facebooku wyłącznie z prawdziwymi danymi.

 5. Uczestnikiem konkursu jest osoba, która:

  • a. ukończyła 18. rok życia oraz posiada profil w serwisie Facebook z prawdziwymi danymi

  • b. lubi bądź polubi fanpage HaftProjekt (https://www.facebook.com/HaftProjekt) w serwisie Facebook

  • c. zamieści grafikę motywu strażackiego w komentarzu posta konkursowego i polubi komentarz zawierający grafikę inną niż własna.

 6. Konkurs rozpoczyna się 09.09.2016 i kończy w dniu 19.09.2016.

 7. Grafiki należy załączać w komentarzu pod postem konkursowym do dnia 19.09.2016 roku na fanpage'u HaftProjekt (https://www.facebook.com/HaftProjekt) w serwisie Facebook.

 8. Zwycięzcami zostaje 2 uczestników, którzy zbiorą największą ilość polubień w dodanym komentarzu.

 9. O zwycięstwie decyduje ilość zebranych polubień komentarza.

 10. Zwycięzcy otrzymają: za I miejsce - koszulkę polo o wartości 40,00 zł za symboliczną opłatą 1zł, za II miejsce - koszulkę t-shirt o wartości 29zł za symboliczną opłatą 1zł.

 11. Nagrody należy odebrać w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.

 12. Zwycięzcy konkursu nie mogą przekazywać prawa do nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagród na gotówkę.

 13. Każdy ze zwycięzców otrzyma nagrody przesyłką pobraniową, za którą zapłaci przy odbiorze 1 zł.

 14. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na fanpage'u HaftProjekt (https://www.facebook.com/HaftProjekt) maksymalnie w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

 15. Uczestnik Konkursu, w przypadku zwycięstwa wyraża zgodę na publikację imienia i nazwiska na stronie internetowej Organizatora (www.haftprojekt.pl), oraz na fanpage HaftProjekt (https://www.facebook.com/HaftProjekt) zgodnie z danymi wskazanymi w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.

 16. Wzięcie udziału w konkursie poprzez polubienie profilu HaftProjekt w serwisie Facebook oraz przesłaniu grafiki w komentarzu posta konkursowego jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.

 17. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

Polityka Prywatności 

 1. Administratorem danych jest Firma, zwana dalej „Sklepem Internetowym” jest HAFT PROJEKT IZABELA KOKOT, ul. Nadbrzeżna 32, 66-400 Gorzów Wielkopolski, NIP 5992964197, REGON 081084063, który prowadzi działalność za pośrednictwem Sklepu http://www.haftprojekt.pl

 2. Dane osobowe oraz informacje zawarte w serwisie Facebook będą przetwarzane wyłącznie w celach niezbędnych do przeprowadzenia konkursu oraz wydania nagrody.

 3. Organizator oświadcza, że nie utworzy  na  podstawie  zebranych  danych  osobowych  zbioru  danych osobowych posiadających cechy bazy danych, a dane osobowe zostaną trwale usunięte po zakończeniu Konkursu, tj. po ustaleniu wszystkich Zwycięzców oraz po skutecznym wydaniu nagród.

 4. Uczestnik ma prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych osobowych w każdym czasie, jak również natychmiastowego ich usunięcia po zgłoszeniu Administratorowi, który dokonuje na życzenie Uczestnika modyfikacji lub całkowitego usunięcia danych, lecz oznacza to jednoznaczną rezygnację z udziału w Konkursie.