Cennik  Galeria  Kontakt   |  

INFORMUJEMY, ŻE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 17 GRUDNIA MOGĄ NIE DOTRZEĆ DO ŚWIĄT TJ. DO 22 GRUDNIA.

 • haft komputerowy hafciarka
 • haft hafciarka komputerowy

 FORMULARZ WYCENY - NASZYWKI

Cena naszywki na zamówienie dostępna po wypełnieniu poniższego formularza:

Informacje kontaktowe

  Info:
  Koniecznie sprawdź poprawność adresu e-mail.

  Info:
  Podaj rozmiar naszywki lub haftu - parametr niezbędny do wykonania wyceny.

  Info:
  Wycena obowiązuje tylko podaną w zapytaniu ilość. W przypadku zmiany decyzji odnośnie ilości, należy ponownie wystąpić o wycenę.

  Info:
  Załącz obrazek, który jest niezbędny do wyceny (jpg, jpeg, png, pdf - wielkość obrazka max 2MB).
  W przypadku zwykłego tekstu można załączyć dowolny plik, a treść napisu podać w polu "UWAGI".


Wycenę otrzymacie Państwo w ciągu 24h.
Okres ważności wyceny wynosi 14 dni.
  

HAFT KOMPUTEROWY

CO TO JEST HAFT KOMPUTEROWY?

Haft komputerowy to metoda zdobienia odzieży i znakowania materiału. Tworzy się go za pomocą maszyn hafciarskich. Jest to obecnie jedna z najtrwalszych metod zdobienia, ponieważ cechuje się wysoką jakością. Jest odporny na deformacje, przetarcia i spranie. Popularność zyskał nie tylko przez swój estetyczny wygląd, ale także dlatego, że jest bardzo uniwersalny, przez co można go wykonać na bardzo wielu materiałach podkładowych. Z usług haftu komputerowego korzystają zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, dla których realizujemy duże zlecenia.

Haft maszynowy jest doskonałą metodą na spersonalizowanie swojej odzieży. Można za jego pomocą wykonać indywidualne naszywki dla swojej grupy. Nowoczesny park maszynowy z maszynami firmy Tajima, z wykorzystaniem najlepszych nici na rynku, takich marek jak Madeira, Nakamura czy Isacord pozwalają na wykonanie nawet najtrudniejszych zleceń, zachowując wysoką jakość i precyzję wykonania.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA HAFT KOMPUTEROWY?

Jest to metoda, która zapewnia wysoką trwałość wykonania i odporność na przetarcia. W przeciwieństwie do bardzo popularnego sitodruku, haft komputerowy można wykonać na większej ilości materiałów podkładowych. Materiały, na których można wykonać haft, niedostępny dla tradycyjnego druku to np.: pościel, ręczniki, polar, jedwab, filc, skóry naturalne i syntetyczne.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zajmujemy się wykonywaniem haftu na wyrobach gotowych, a także tworzymy haft na wykrojach. W naszej ofercie znajdują się również naszywki na zamówienie oraz emblematy z gotowych wzorów. Obszary naszej działalności to: haft komputerowy na odzieży, zdobienie materiału, naszywki indywidualne, naszywki dla służb mundurowych, emblematy dla grup pasjonatów, tj.: ASG, wędkarskie, motocyklowe, itp., haft komputerowy na czapkach, pościeli, polarach, sztandary, proporce i proporczyki, aplikacje na wykrojach.


JAK ZAMAWIAĆ?

Indywidualny haft na odzieży lub naszywki na zamówienie można zamówić, składając zapytanie o wycenę poprzez formularz, który znajduje się powyżej. Można również skorzystać z gotowych wzorów, dostępnych w naszym sklepie internetowym

Zapisz się do newslettera
Otrzymasz kupon na naklejkę STRAŻAKA