Cennik  Galeria  Kontakt   |  

INFORMUJEMY, ŻE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 17 GRUDNIA MOGĄ NIE DOTRZEĆ DO ŚWIĄT TJ. DO 22 GRUDNIA.

Porady

Naszywki na ubraniu roboczym

Naszywki imienne dla pracowników Twojej firmy są doskonałym pomysłem z kilku różnych powodów. W tym artykule powiem Ci dlaczego. Dowiesz się również w jaki sposób przeprowadzić cały proces składania zamówienia, tak byś mógł zamówić naszywki dla pracowników swojej firmy jeszcze dziś.

Dzięki temu w prosty sposób zaczniesz budować markę krok po kroku i wyprzedzać swoją konkurencję.

 

Instrukcja przyszycia naszywki

Przyszywanie naszywek nadaje zwykłym ubraniom wyróżniającego się wyglądu. Pomagają one rozpoznawać policjantów, żółnierzy, członków klubów, pracowników i wielu innych ludzi. Od dłuższego czasu stały się również przedmiotem pożądania kolekcjonerów, a także na trwałe zostały ozdobą wszelkiego rodzaju toreb, kurtek, kamizelek oraz innego, dowolnego typu ubrań.

Pomimo, że emblematy haftowane są proste do przyszycia dla każdego za pomocą igły i nitki to niektórzy ludzie nie wiedzą jak przyszyć naszywkę.

 

Naszywki dla kolekcjonerów

Naszywki dla kolekcjonerów na zamówienie

Emblematy na zamówienie od lat określają przynależność do konkretnej grupy, pokazują rangę lub manifestują poglądy danej jednostki czy grupy. W minionych wiekach, naszywki szyto ręcznie, dla upamiętnienia ważnych wydarzeń lub służyły jako pamiątka z podróży czy jakiegoś doświadczenia w życiu.

 

Dzisiaj naszywki są wykonywane metodą haftu komputerowego przy użyciu nowoczesnych maszyn i technologii. Jednak bez względu na sposób ich tworzenia, dzisiejsze naszywki, mają taką samą wartość jak dawne. W dzisiejszych czasach miłośnicy naszywek znajdują nowe sposoby na ich zbieranie i prezentowanie.

 

Nić metalizująca

Haft komputerowy oraz naszywki mogą być wykonane za pomocą specjalnych nici metalizujących. Takie nici są dostępne w kilku odcieniach. Najbardziej popularne są złote oraz srebrne, które występują w różnych odmianach. Czasem używane są także nici miedziane, jednak nie są tak popularne i często stosowane.


Metalizująca nić w świetny sposób naśladuje nić z metalopodobną taśmą zawartą wewnątrz. Nić ta bardzo dobrze pasuje do haftu komputerowego. Efekt połysku prezentuje się bardzo okazale i w przypadku haftu nie ma innej możliwości jego osiągnięcia.

 

Jak wygląda proces tworzenia haftu i naszywek?

Jak wygląda proces tworzenia haftu i naszywek?

Jak w naszej firmie Haft Projekt tworzymy haft komputerowy? Czasem są to piękne wzory na pościeli, ręcznikach, czy ubraniach. Myślę, że wielu z Was nie wie jak powstaje taki dekoracyjny haft. Ręcznie? Tak, ale tak było w przeszłości. Nawet najlepsza i najdokładniejsza krawcowa nie jest w stanie zrobić haftu tak precyzyjnie jak zwykła maszyna. Dzięki temu nasze ubrania i inne artykuły mają piękne logo, emblematy oraz przeróżne wzory.

 

1-5 of 12

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Zapisz się do newslettera
Otrzymasz kupon na naklejkę STRAŻAKA