Cennik  Galeria  Kontakt   |  

INFORMUJEMY, ŻE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 17 GRUDNIA MOGĄ NIE DOTRZEĆ DO ŚWIĄT TJ. DO 22 GRUDNIA.

Naszywki

7 najpopularniejszych zastosowań naszywki haftowanej

W firmie HaftProjekt uwielbiamy tworzyć haftowane naszywki dla naszych Klientów i z zainteresowaniem dowiadujemy się później w jaki sposób ich używają. Tworzyliśmy wszelkie rodzaje naszywek: od emblematów motoryzacyjnych po strażackie.

Zestawiliśmy jednak siedem najpopularniejszych pomysłów na wykorzystanie naszywek:

Naszywki imienne dla kierowców

Imienne naszywki dla kierowców

Wiadomym jest, że personalizowane emblematy są tworzone głównie w celu identyfikacji. W społeczeństwie, w którym ludzie spotykają się i mijają na krótką chwilę, nie jest łatwe żeby zapamiętać imię i nazwisko każdego człowieka. Każdy kto jeździ rano do pracy autobusem, może zauważyć, że kierowcy z reguły posiadają emblemat imienny w celach szybkiej identyfikacji.

 

Duże firmy transportowe wymagają od swoich kierowców aby nosili naszywki z imieniem i naziwskiem. Reputację i rozpoznawalność firmy można w prosty sposób podwyższyć dzięki zastosowaniu haftowanych emblematów imiennych oraz naszywki z logo firmy.

 

Naszywki na ubraniu roboczym

Naszywki imienne dla pracowników Twojej firmy są doskonałym pomysłem z kilku różnych powodów. W tym artykule powiem Ci dlaczego. Dowiesz się również w jaki sposób przeprowadzić cały proces składania zamówienia, tak byś mógł zamówić naszywki dla pracowników swojej firmy jeszcze dziś.

Dzięki temu w prosty sposób zaczniesz budować markę krok po kroku i wyprzedzać swoją konkurencję.

 

Instrukcja przyszycia naszywki

Przyszywanie naszywek nadaje zwykłym ubraniom wyróżniającego się wyglądu. Pomagają one rozpoznawać policjantów, żółnierzy, członków klubów, pracowników i wielu innych ludzi. Od dłuższego czasu stały się również przedmiotem pożądania kolekcjonerów, a także na trwałe zostały ozdobą wszelkiego rodzaju toreb, kurtek, kamizelek oraz innego, dowolnego typu ubrań.

Pomimo, że emblematy haftowane są proste do przyszycia dla każdego za pomocą igły i nitki to niektórzy ludzie nie wiedzą jak przyszyć naszywkę.

 

Naszywki dla kolekcjonerów

Naszywki dla kolekcjonerów na zamówienie

Emblematy na zamówienie od lat określają przynależność do konkretnej grupy, pokazują rangę lub manifestują poglądy danej jednostki czy grupy. W minionych wiekach, naszywki szyto ręcznie, dla upamiętnienia ważnych wydarzeń lub służyły jako pamiątka z podróży czy jakiegoś doświadczenia w życiu.

 

Dzisiaj naszywki są wykonywane metodą haftu komputerowego przy użyciu nowoczesnych maszyn i technologii. Jednak bez względu na sposób ich tworzenia, dzisiejsze naszywki, mają taką samą wartość jak dawne. W dzisiejszych czasach miłośnicy naszywek znajdują nowe sposoby na ich zbieranie i prezentowanie.

 

1-5 of 16

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Zapisz się do newslettera
Otrzymasz kupon na naklejkę STRAŻAKA