Cennik  Galeria  Kontakt   |  

INFORMUJEMY, ŻE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 17 GRUDNIA MOGĄ NIE DOTRZEĆ DO ŚWIĄT TJ. DO 22 GRUDNIA.

7 najpopularniejszych zastosowań naszywki haftowanej

W firmie HaftProjekt uwielbiamy tworzyć haftowane naszywki dla naszych Klientów i z zainteresowaniem dowiadujemy się później w jaki sposób ich używają. Tworzyliśmy wszelkie rodzaje naszywek: od emblematów motoryzacyjnych po strażackie.

Zestawiliśmy jednak siedem najpopularniejszych pomysłów na wykorzystanie naszywek:

Naszywki imienne dla kierowców

Imienne naszywki dla kierowców

Wiadomym jest, że personalizowane emblematy są tworzone głównie w celu identyfikacji. W społeczeństwie, w którym ludzie spotykają się i mijają na krótką chwilę, nie jest łatwe żeby zapamiętać imię i nazwisko każdego człowieka. Każdy kto jeździ rano do pracy autobusem, może zauważyć, że kierowcy z reguły posiadają emblemat imienny w celach szybkiej identyfikacji.

 

Duże firmy transportowe wymagają od swoich kierowców aby nosili naszywki z imieniem i naziwskiem. Reputację i rozpoznawalność firmy można w prosty sposób podwyższyć dzięki zastosowaniu haftowanych emblematów imiennych oraz naszywki z logo firmy.

 

Naszywki na ubraniu roboczym

Naszywki imienne dla pracowników Twojej firmy są doskonałym pomysłem z kilku różnych powodów. W tym artykule powiem Ci dlaczego. Dowiesz się również w jaki sposób przeprowadzić cały proces składania zamówienia, tak byś mógł zamówić naszywki dla pracowników swojej firmy jeszcze dziś.

Dzięki temu w prosty sposób zaczniesz budować markę krok po kroku i wyprzedzać swoją konkurencję.

 

Instrukcja przyszycia naszywki

Przyszywanie naszywek nadaje zwykłym ubraniom wyróżniającego się wyglądu. Pomagają one rozpoznawać policjantów, żółnierzy, członków klubów, pracowników i wielu innych ludzi. Od dłuższego czasu stały się również przedmiotem pożądania kolekcjonerów, a także na trwałe zostały ozdobą wszelkiego rodzaju toreb, kurtek, kamizelek oraz innego, dowolnego typu ubrań.

Pomimo, że emblematy haftowane są proste do przyszycia dla każdego za pomocą igły i nitki to niektórzy ludzie nie wiedzą jak przyszyć naszywkę.

 

1-5 of 22

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Zapisz się do newslettera
Otrzymasz kupon na naklejkę STRAŻAKA