Kontakt   |  


Jeżeli chcecie Państwo spersonalizować swoją odzież lub umieścić na gotowych wyrobach logo Państwa firmy to wybór haftu komputerowego jest idealnym rozwiązaniem.

W naszej hafciarni jesteśmy w stanie wykonać haft na wielu powierzchniach, wyszczególniając najpopularniejsze, takie jak: t-shirty, koszulki polo, polary, czapki, plecaki, torby, czy pokrowce. 

HAFT NA WYROBACH GOTOWYCH

haft na wyrobach gotowych
W przypadku zainteresowania produktami z naszej oferty, bądź też jeżeli macie Państwo zamiar wykonać haft indywidualny na innych wyrobach, to prosimy o kontakt w celu otrzymania wyceny haftu bezpośrednio na odzieży. Nasz ekspert skontaktuje się z Państwem możliwie najszybciej i przedstawi wycenę zamówienia.

wycena zamówienia

Należy podać szczegóły dotyczące zlecenia, tj.: rodzaj przedmiotu, na którym znajdzie się haft, ilość przedmiotów do zdobienia, wymiary haftu, a także należy przesłać plik z projektem do wglądu.

HAFT NA TORBACH I PLECAKACH

Wykonujemy indywidualny haft komputerowy na takich powierzchniach jak: torby, plecaki, czy saszetki. Poniżej można zapoznać się z przykładowymi realizacjami. Nasza hafciarnia przyjmuje zlecenia personalizacji wielu rodzajów wyrobów gotowych. Jesteśmy w stanie wykonać haft na różnych przedmiotach. Zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny.

haft komputerowy pokrowiec napis emblemat torba z haftem napis
haftowany napis na pokrowcu   haft komputerowy na torbie  

 

DETALE HAFTU NA WYROBACH GOTOWYCH

Dzięki nowoczesnym maszynom firmy Tajima jesteśmy w stanie wykonać niemalże każde zlecenie, a doświadczenie naszych pracowników i najlepsze na rynku nici firm Madeira i Isacord gwarantują najwyższą jakość wykonania.

Haft na wyrobach gotowych jest oryginalnym sposobem zdobienia odzieży i zyskuje dużą popularność wśród klientów, wypierając coraz bardziej sitodruk.

haft komputerowy polar z emblematem herb haftowany polar haft polar z herbem naszywka haft komputerowy na wyrobach gotowych
haft na polarze   emblemat haftowany   haft na bluzie   logo haftowane na wyrobach gotowych  

   

HAFT NA KOSZULKACH T-SHIRT

Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje haftu na koszulkach. W naszej hafciarni wykonujemy haft komputerowy na t-shirt'ach w różnych miejscach, przykładowo: na plecach, na piersi, na rękawie. Każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie, a wycena zależy od wielkości pola haftu i skomplikowania wykonywanej aplikacji.

wyhaftowany herb t-shirt naszywka haft maszynowy na koszulce logo t-shirt z herbem haft komputerowy herb emblemat na koszulce
koszulka z herbem   haft komputerowy na koszulce   t-shirt z haftowanym emblematem   t-shirt z haftem  

   

HAFT NA KOSZULKACH POLO

Haft komputerowy wykonujemy również na koszulkach polo. Podobnie jak w przypadku aplikacji na t-shirt'ach, jesteśmy w stanie wykonać haft w wielu miejscach. Poniżej znajdują się przykładowe realizacje napisów i emblematów na zamówienie. W celu złożenia zapytania, należy skorzystać z formularza wyceny.

wyhaftowany herb polo haft maszynowy polo emblemat polo z haftowanym napisem herb emblemat napis na plecach koszulki polo
koszulka polo z emblematem   haft komputerowy na koszulce polo   haftowany napis na plecach   polo z haftem  
 
 
wycena zamówienia