Cennik  Galeria  Kontakt   |  

INFORMUJEMY, ŻE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 17 GRUDNIA MOGĄ NIE DOTRZEĆ DO ŚWIĄT TJ. DO 22 GRUDNIA.


Jeżeli chcecie Państwo spersonalizować swoją odzież lub umieścić na gotowych wyrobach logo Państwa firmy to wybór haftu komputerowego jest idealnym rozwiązaniem.

W naszej hafciarni jesteśmy w stanie wykonać haft na wielu powierzchniach, wyszczególniając najpopularniejsze, takie jak: t-shirty, koszulki polo, polary, czapki, plecaki, torby, czy pokrowce. 

HAFT NA WYROBACH GOTOWYCH

haft na wyrobach gotowych
W przypadku zainteresowania produktami z naszej oferty, bądź też jeżeli macie Państwo zamiar wykonać haft indywidualny na innych wyrobach, to prosimy o kontakt w celu otrzymania wyceny haftu bezpośrednio na odzieży. Nasz ekspert skontaktuje się z Państwem możliwie najszybciej i przedstawi wycenę zamówienia.

wycena zamówienia

Należy podać szczegóły dotyczące zlecenia, tj.: rodzaj przedmiotu, na którym znajdzie się haft, ilość przedmiotów do zdobienia, wymiary haftu, a także należy przesłać plik z projektem do wglądu.

HAFT NA TORBACH I PLECAKACH

Wykonujemy indywidualny haft komputerowy na takich powierzchniach jak: torby, plecaki, czy saszetki. Poniżej można zapoznać się z przykładowymi realizacjami. Nasza hafciarnia przyjmuje zlecenia personalizacji wielu rodzajów wyrobów gotowych. Jesteśmy w stanie wykonać haft na różnych przedmiotach. Zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny.

haft komputerowy pokrowiec napis emblemat torba z haftem napis
haftowany napis na pokrowcu   haft komputerowy na torbie  

 

DETALE HAFTU NA WYROBACH GOTOWYCH

Dzięki nowoczesnym maszynom firmy Tajima jesteśmy w stanie wykonać niemalże każde zlecenie, a doświadczenie naszych pracowników i najlepsze na rynku nici firm Madeira i Isacord gwarantują najwyższą jakość wykonania.

Haft na wyrobach gotowych jest oryginalnym sposobem zdobienia odzieży i zyskuje dużą popularność wśród klientów, wypierając coraz bardziej sitodruk.

haft komputerowy polar z emblematem herb haftowany polar haft polar z herbem naszywka haft komputerowy na wyrobach gotowych
haft na polarze   emblemat haftowany   haft na bluzie   logo haftowane na wyrobach gotowych  

   

HAFT NA KOSZULKACH T-SHIRT

Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje haftu na koszulkach. W naszej hafciarni wykonujemy haft komputerowy na t-shirt'ach w różnych miejscach, przykładowo: na plecach, na piersi, na rękawie. Każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie, a wycena zależy od wielkości pola haftu i skomplikowania wykonywanej aplikacji.

wyhaftowany herb t-shirt naszywka haft maszynowy na koszulce logo t-shirt z herbem haft komputerowy herb emblemat na koszulce
koszulka z herbem   haft komputerowy na koszulce   t-shirt z haftowanym emblematem   t-shirt z haftem  

   

HAFT NA KOSZULKACH POLO

Haft komputerowy wykonujemy również na koszulkach polo. Podobnie jak w przypadku aplikacji na t-shirt'ach, jesteśmy w stanie wykonać haft w wielu miejscach. Poniżej znajdują się przykładowe realizacje napisów i emblematów na zamówienie. W celu złożenia zapytania, należy skorzystać z formularza wyceny.

wyhaftowany herb polo haft maszynowy polo emblemat polo z haftowanym napisem herb emblemat napis na plecach koszulki polo
koszulka polo z emblematem   haft komputerowy na koszulce polo   haftowany napis na plecach   polo z haftem  
 
 
wycena zamówienia
Zapisz się do newslettera
Otrzymasz kupon na naklejkę STRAŻAKA