Kontakt   |  

HAFT NA WYKROJACH

Dla naszych klientów wykonujemy haft na wykrojach. Wykonanie haftu komputerowego na wykroju jest łatwiejsze i tańsze niż wykonanie tego samego haftu na wyrobach gotowych. Jest tak, ponieważ w przypadku wykrojów nie ma technicznego problemu z zamontowaniem materiału w tamborku, co może stanowić problem w przypadku bezpośredniego haftu na odzieży.

wycena zamówienia

 

HAFT Z LOGO FIRMY 

Logo firmy wyhaftowane na odzieży służbowej, czy roboczej to element sprawnej strategii marketingowej. Odzież dla pracowników z logo firmy pozwala na łatwą identyfikację pracowników oraz podnosi rozpoznawalność organizacji i jej prestiż.

Dzięki spersonalizowanej odzieży roboczej pracownicy czują również więź z firmą. Dobra jakość haftu na odzieży firmowej, daje gwarancję budowania wizerunku porządnej i wiarygodnej firmy. Aby zamówić wykroje z logiem Państwa firmy należy skorzystać z formularza wyceny. Po otrzymaniu detali dotyczących zamówienia, nasz ekspert skontaktuje się z Państwem i poda ofertę cenową i termin realizacji.

logo firmowe naszywka haft haft firmowy naszywka logo firmy naszywka haft
Haft firmowy   Haft z logo firmy   Haft reklamowy  
 

Mamy możliwość wykonania haftu na wielu różnych wykrojach, np.: kieszenie, rękawy, kołnierze koszul, czy nogawki. Długoletnie doświadczenie sprawiło, że współpracowaliśmy z wieloma producentami odzieży reklamowej i szwalniami z całej Polski. Dlatego też naszą ofertę haftu komputerowego na wykrojach kierujemy do kontrahentów z całego kraju.

Poniżej znaleźć możecie Państwo nasze realizacje wykonane w hafciarni HaftProjekt. 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE HAFTU NA WYKROJACH

haft na wykrojach naszywka haft komputerowy na wykroju emblemat haft komputerowy firmowy wykrój haft odzież tarcza naszywki
Aplikacja haftowana na odzieży   Haft na wykroju
  Haftowany motyw sportowy
  Haftowana tarcza szkolna
 

 

aplikacja haft komputerowy na wykroju haft naszywka na odzieży wykrój haft na wykrojach naszywka emblemat haft odzież firmowa na wykroju
Haft na odzieży
  Naszywka haftowana
  Haft komputerowy
  Haft na odzieży firmowej
 
 

Wykroje do wykonania haftu przyjmujemy w siedzibie firmy lub - po wcześniejszym uzgodnieniu - drogą kurierską. W celu złożenia zapytania ofertowego, należy wypełnić i przesłać formularz wyceny.

wycena zamówienia

Cechuje nas krótki termin realizacji zlecenia oraz wysoka jakość wykonanego haftu, dzięki nowoczesnym maszynom firmy Tajima oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników z bogatym doświadczeniem w dziedzinie haftu komputerowego.