Cennik  Galeria  Kontakt   |  

INFORMUJEMY, ŻE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 17 GRUDNIA MOGĄ NIE DOTRZEĆ DO ŚWIĄT TJ. DO 22 GRUDNIA.

HAFT NA WYKROJACH

Dla naszych klientów wykonujemy haft na wykrojach. Wykonanie haftu komputerowego na wykroju jest łatwiejsze i tańsze niż wykonanie tego samego haftu na wyrobach gotowych. Jest tak, ponieważ w przypadku wykrojów nie ma technicznego problemu z zamontowaniem materiału w tamborku, co może stanowić problem w przypadku bezpośredniego haftu na odzieży.

wycena zamówienia

 

HAFT Z LOGO FIRMY 

Logo firmy wyhaftowane na odzieży służbowej, czy roboczej to element sprawnej strategii marketingowej. Odzież dla pracowników z logo firmy pozwala na łatwą identyfikację pracowników oraz podnosi rozpoznawalność organizacji i jej prestiż.

Dzięki spersonalizowanej odzieży roboczej pracownicy czują również więź z firmą. Dobra jakość haftu na odzieży firmowej, daje gwarancję budowania wizerunku porządnej i wiarygodnej firmy. Aby zamówić wykroje z logiem Państwa firmy należy skorzystać z formularza wyceny. Po otrzymaniu detali dotyczących zamówienia, nasz ekspert skontaktuje się z Państwem i poda ofertę cenową i termin realizacji.

 

Mamy możliwość wykonania haftu na wielu różnych wykrojach, np.: kieszenie, rękawy, kołnierze koszul, czy nogawki. Długoletnie doświadczenie sprawiło, że współpracowaliśmy z wieloma producentami odzieży reklamowej i szwalniami z całej Polski. Dlatego też naszą ofertę haftu komputerowego na wykrojach kierujemy do kontrahentów z całego kraju.

Poniżej znaleźć możecie Państwo nasze realizacje wykonane w hafciarni HaftProjekt. 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE HAFTU NA WYKROJACH

 

 

Wykroje do wykonania haftu przyjmujemy w siedzibie firmy lub - po wcześniejszym uzgodnieniu - drogą kurierską. W celu złożenia zapytania ofertowego, należy wypełnić i przesłać formularz wyceny.

wycena zamówienia

Cechuje nas krótki termin realizacji zlecenia oraz wysoka jakość wykonanego haftu, dzięki nowoczesnym maszynom firmy Tajima oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników z bogatym doświadczeniem w dziedzinie haftu komputerowego. 

 
Zapisz się do newslettera
Otrzymasz kupon na naklejkę STRAŻAKA